Loading...
Voip Bayilik Nasıl Çalışır Nasıl Kazanılır.2019-03-30T17:12:01+03:00

Eşsiz Voip Özellikleri

dakikalar içinde müşteri hesabınızı oluşturup kazanmaya başlayın

Sip Ayarları

 • Main sip server: 77.72.174.129 on port 5060 (standard)
 • Alternative sip server #1: 77.72.174.130 on port 6000
 • Alternative sip server #2: 77.72.174.131 on port 6000

Yazılım
Kullanıcılarınız VOIP yazılım telefonumuzu kişisel hesap sayfalarından indirebilir ve bilgisayarları üzerinden ucuz uluslararası aramalar yapmaya başlayabilir, yazılım için hiç bir ücret ödemezler

Başlıca avantajları:

 • Kullanımı kolay program
 • Kişi listesi
 • Mükemmel arama kalitesi

Arama kartları 
Müşteriniz için bir erişim kodu oluşturuyorsunuz ve ona yerel erişim numarasını veriyorsunuz. Bu, müşterinizin bilgisayarına ihtiyaç duymadan sabit veya mobil telefonu üzerinden arama yapmasını sağlayacaktır! ”

Başlıca avantajları:

 • Kendi arama kartı markanızı dakikalar içinde oluşturun
 • Dünyanın her yerindeki müşterilere ulaşın
 • Müşterilerinizin arayacağı bir bilgisayar olması gerekmez
 • Dünyadaki her sabit ve cep telefonu üzerinden kullanılabilir

Kendi logonuzu tamamen markalamanız için bir API oluşturduk. Ayrıca, müşterilerinizi yönetmek için çok fazla zaman ve el işçiliği tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur, çünkü otomatik olarak yapılabilir.

Bizim API ile şunları yapabilirsiniz:

 • yeni müşteri hesaplarının oluşturulmasını otomatikleştirin.
 • Müşteri hesaplarına kredi ekleme ve çıkarma işlemlerini otomatikleştirin.
 • Yerel erişim numaralarını kullanabilmeleri için müşteri hesaplarına telefon numarası eklemeyi otomatikleştirin.
 • doğrulama ve müşteri hesaplarının şifrelerini sıfırlamayı otomatikleştir.
 • müşteri hesaplarını engelleme ve engellemeyi kaldırma otomatikleştirme.
 • bakiye ve geçerli aktif telefon numaraları gibi kullanıcı bilgilerini alın.
 • Her müşteri hesabının arama detay kayıtlarını alın

API ile neler yapabileceğinize bir örnek: 
Müşterileriniz web sayfanızdan bir kullanıcı hesabı oluşturabilir. Bundan sonra hesap sayfasında oturum açabilir, bakiyelerini görebilir, arama geçmişini görebilir, telefon numaralarını değiştirebilir, kredi satın alabilir ve alımlarını görebilir, bunların hepsini limitsizsiniz.com’u bilmeden yapabilirler.
API’yi uygulamak size tamamen bağımsız bir web sayfası oluşturma konusunda büyük özgürlük sağlar.

Nasıl çalışır:
HTTP istekleri üzerinden GET değişkenlerini kullanarak API istekleri gönderebilirsiniz.
Örneğin:

https://www.limitsizsiniz.com/API/ Request.ashx? command = _ & kullanıcı adı = _ & şifre = ______ & müşteri = __ & customerpassword = ___ & geocallcli = __ & tarife = _

API’de müşterinin kullanıcı adını * kullanıcı adınızla iletişim kurmak gerekli değildir, örneğin: testcustomer * testreseller testcustomer olabilir.

Api Dosyanı İndir

Evrak gerektirmeden tüm Dünya’ya aramalar yapabilir ve yine evrak gerektirmeden bayimiz olabilirsiniz.

Aramalarınızda istediğiniz numarayı gösterebilirsiniz, bu numara yurt dışı her hangi bir numarada olabilir Türkiye numaraları da olabilir, dilerseniz kendi numaranızı göstererek sizi geri arayan çağrıları karşılayabilirsiniz.

Tüm yönlere aramalarınız saniye bazlıdır, diğer voip firmaları gibi 2 saniye görüşmeye 1 dakika ücretlendirmeyiz, müşterilerimiz bizim için önemlidir.

Her yöne tüm yurt dışı yurt içi aramalarınızı tarih aralıklarınızı belirleyerek raporlayabilirsiniz, anlık olarak mevcut aramaları görüntüleyebilirsiniz.

İnternetinizin olduğu her yerden, telefon yazılımımızı indirerek anında görüşmeye başlayabilirsiniz, dilerseniz cep telefonu uygulamalarından, tablet üzerinden de voip aramaları gerçekleştirebilirsiniz.

Aranmamasını istediğiniz numaralar var ise voip panelinden yasaklı numaralara ekleyerek aranmasını istemediğiniz numaranın aranmasını engelleyin.

Bayilerimize özel bu fırsat ile dilediğiniz kadar calling kart oluşturabilirsiniz, sistem üzerinden oluşturacağınız calling kart kodlarını piyasada her hangi bir plastik kart üzerine baskı yaparak belirlediğiniz fiyatlara satışını yapabilirsiniz.

Her bayimiz kendine özel tarifeler ve kar oranlarını sistem üzerinden belirleyebilir, ister % olarak isterseniz sabit bir rakam belirleyerek her aramadan kazancınızı kendiniz belirleyin.

Çok uygun olan yurt dışı arama tarifelerimizi çok daha yüksek rakamlara müşterilerinize satabilirsiniz, özellikle çalıştığınız ülke aramaları var ise o ülkenin tarifesini dilediğiniz şekilde yükseltebilir, alçaltabilirsiniz.

Bayilerimiz tüm tarifelerini excel vasıtasıyla tek seferde topluca değiştirebilir, indirebilir ve görüntüleyebilir.

Voip panelenizde belirlediğiniz miktarlara bakiyenizin düşmesi ile bakiye hatırlatma ve yükleme mailleri alırsınız.

Voip panelinizde ve müşteri paneliniz de kendi markanızla dağıtabileceğiniz ve size ait logonun yer aldığı ücretsiz internet telefonu yazılımımızı kullanabilirsiniz.

Bayi voip panelinizi kendinize göre özelleştirebilir, kurumsal renklerinizi seçerek kullanabilir, kendi marka logonuzu sisteme yükleyerek müşterileriniz panellerinde kendi logonunuz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Voip bayi panelinizde müşterlerinize açtığınız voip hesaplarını her hangi bir ip santral üzerinde kullandırabilirsiniz, ve yine caller id istediğiniz numarayı gösterebilirsiniz.

Voip bayi panelenizden çoklu hesap oluşturma seçeneği ile aynı anda yüzlerce hesap açabilir, otomatik şifre oluşturma özelliği ile şifrelerini otomatik oluşturabilirsiniz.

Voip panelinizden oluşturduğunuz müşteri hesaplarının harcamaları anlık olarak ana ekran görebilir, ve özet raporda her müşteriden ne kadar kar ettiğinizi anlık olarak gözlemleyebilirsiniz.

Kendi voip bayi ağınızı kurarak daha fazla kazanmak istemez misiniz ? Voip bayi panelimizden reseller hesaplar oluşturarak kendi alt bayilerinizi oluşturabilirsiniz, böylelikle bayilerinizin , bayilerinden ve müşterilerinden de kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm özelliklerimiz bayilerimizin kazanmasını hedef almaktadır, sistemimizi kullanmaya başladığınız anda kazanmak sizin elinizde.

Call Center / Predictive Dialer / CRM

Yazılımlarımız ile müşterilerinize değer katın, şimdi hemen deneyin!

Merhaba dünya!

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra yazmaya başlayın!